Zamówienia telefoniczne: 791 994 566 | E-mail: sklep@eplexi.pl

Zadaszenia, daszki i ścianki boczne

Oferowane przez naszą firmę zadaszenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów dostępnych na rynku

Stworzyliśmy ofertę, na którą składają się praktyczne osłony w postaci zadaszeń (np. tarasów) czy daszków (np. nad
drzwiami wejściowymi do budynku). Proponujemy modele w całości wykonane z tworzywa sztucznego, jak też
egzemplarze, których stelaż powstał z wykorzystaniem stali nierdzewnej, natomiast tafla wykonana jest z płyty akrylowej.
Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się konstrukcje jednospadowe płaskie, łukowe, a także większych rozmiarów
markizy. Posiadamy także w ofercie praktyczne ścianki boczne.

Produkty

Dostępny
1,00 PLN
Dostępny
1,00 PLN
Dostępny
1,00 PLN
Dostępny
1,00 PLN
Dostępny
1,00 PLN
Dostępny
1,00 PLN
Konstrukcje zadaszeń:

  • blacha stalowa ocynkowana
  • aluminium
  • istnieje możliwość surowej konstrukcji albo pomalowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL
  • elementy dodatkowe (rynny, opierzenia)
  • uszczelnienie następujące za pomoca systemowych taśm i uszczelek

Daszki


Nasza oferta obejmuje m.in. wiaty przystankowe, garażowe, stadionowe a także wiatrołapy i łączniki, które stanowią zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i ułatwiają swobodne poruszanie się między poszczególnymi obiektami (w tym przypadku są to głównie pergole czy łączniki). Wykonujemy także profesjonalne zadaszenie tarasu.

Nasza oferta jest elastyczna, ponieważ odpowiadamy na zapotrzebowanie Klientów i bierzemy pod uwagę także ich autorskie pomysły w zakresie konstrukcji, kolorystyki, wypełnienia oraz wymiarów. Zajmujemy się pomiarem, profesjonalnym doradztwem, gwarantujemy także dostawę i fachowy montaż.

Zamontowane nad drzwiami wejściowymi do obiektów daszki pełnią przede wszystkim funkcję praktyczną, ale dzięki swoim walorom estetycznym są także swego rodzaju urozmaiceniem konstrukcji budynku. W naszej ofercie znalazły się produkty, które wytwarzamy z wysokiej klasy tworzyw sztucznych, dzięki czemu zachowują one atrakcyjny wygląd oraz odporność na uszkodzenia.

Daszek umieszczony nad drzwiami stanowi ochronę przed opadami atmosferycznymi oraz nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Należy jednak dostosować jego formę do indywidualnych wymagań konstrukcyjnych budynku.

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, która obejmuje:

  • sporządzenie profesjonalnego projektu,
  • wykonanie konstrukcji zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem Klienta,
  • szybki i precyzyjny montaż.W naszym katalogu znajduje się bogaty asortyment produktów obejmujący m.in. zadaszenia jedno- i dwuspadowe, łukowe, typu markiza a ponadto dodatkowe konstrukcje, takie jak ścianki czy osłonki boczne.

Na życzenie Klienta wykonujemy także produkty na podstawie dostarczonego przez niego projektu.


Zalety zadaszenia tarasu:


Jego zastosowanie umożliwia przebywanie na świeżym powietrzu bez względu na panujące warunki atmosferyczne, a więc nie tylko w czasie upalnego lata. Konstrukcja świetnie zabezpiecza bowiem przed deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem. Ochrona ta dotyczy zarówno ludzi, jak i mebli ogrodowych i innych sprzętów, które w innym wypadku mogłyby ulec zniszczeniu. Jednocześnie dach zapobiega nadmiernemu nagrzaniu się posadzki (w szczególności drewnianej), przez co zwiększa jej żywotność. Zabezpiecza przed zbyt wysoką temperaturą również wnętrza pomieszczeń bezpośrednio sąsiadujących z tarasem.

Precyzyjnie wykonane zadaszenie w odpowiednio dobranej kolorystyce dobrze komponuje się z konstrukcją budynku, podwyższając tym samym jego estetykę. Jednocześnie daje efekt zacienienia i zapewnia poczucie prywatności, chroniąc przed wzrokiem sąsiadów. Dzięki temu przekształca taras w miejsce zaciszne, spokojne i idealne do odpoczynku.Osłony i zadaszenia balkonowe

Podstawową funkcją osłon balkonowych jest przede wszystkim zabezpieczanie oraz osłanianie od działania warunków atmosferycznych.

Coraz częściej jednak przywiązuje się również uwagę do efektu dekoracyjnego, wizualnego. Na osłony balkonowe proponujemy naszym Klientom kilka rodzajów tworzyw sztucznych, które są odporne na działania pogodowe, łatwe w utrzymaniu w czystości a do tego trwałe i dostępne w bogatej gamie kolorystycznej co stanowi znakomite uzupełnienie wyglądu zewnętrznego obiektu.